
Vilten onderzetters ECO BASE: 10 onderzetters van RPET-vilt in een praktische houder van bamboe
| Kleuren: | grijs / bruin |
| Statistiek code: | 6307 9091 000 |
| Formaat: | 10,5 x 10,5 x 5,5 cm |
| Netto gewicht: | 0,1810 kg |
| Bruto gewicht: | 0,1960 kg |
| Gewicht doos: | 9,80 kg |
| Verpakkingseenheid: | 50 |
| Materiaal: | bamboe / polyester |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |