
Powerbank ENDURANCE EVOLUTION, de perfecte energiereserve voor onderweg, geschikt voor Smartphones, iPhones® en USB-apparaten, incl. USB-kabel met USB TYP C Stekker (lengte: ca. 30 cm.), geintegreerde LED indicatieverlichting, aan/uitschakelaar, input power 5V/1A, output power 5V/1A, capaciteit: 4.000 mAh, sterke Lithium-Ionen batterij, chique metalen behuizing.
| Kleuren: | rood |
| Statistiek code: | 8507 8000 900 |
| EAN: | 4035475083704 |
| Formaat: | 11 x 6,8 x 1 cm |
| Netto gewicht: | 0,1450 kg |
| Bruto gewicht: | 0,1450 kg |
| Gewicht doos: | 7,25 kg / 14,50 kg |
| Verpakkingseenheid: | 50 / 100 |
| Materiaal: | aluminium / kunststof |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |