
Oplaadkabel GET THREE: voor het opladen van elektronische apparaten en voor datatransfer, incl. 2 stekkers: USB-type C en combinatiestekker Micro-USB/Lightning.
| Kleuren: | blauw |
| Statistiek code: | 8544 4290 900 |
| EAN: | 4035475099477 |
| Formaat: | 13,5 x 3,1 x 0,7 cm |
| Netto gewicht: | 0,0160 kg |
| Bruto gewicht: | 0,0170 kg |
| Gewicht doos: | 1,70 kg / 8,50 kg |
| Verpakkingseenheid: | 100 / 500 |
| Materiaal: | kunststof / PVC |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |