
Koeltas ICE CUBE: transparant met 2 handvatten, vóór gebruik de tas in het vriesvak leggen, waardoor fles langer koel blijft, geschikt voor één ca. 1-liter fles
| Kleuren: | transparant / blauw |
| Statistiek code: | 4202 9291 900 |
| EAN: | 4035475093970 |
| Formaat: | 10 x 10 x 25 cm |
| Netto gewicht: | 0,1200 kg |
| Bruto gewicht: | 0,1600 kg |
| Gewicht doos: | 4,00 kg / 8,00 kg |
| Verpakkingseenheid: | 25 / 50 |
| Materiaal: | PVC |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |