
Telefoonhouder IN CAR: voor de meeste gangbare smartphones, met klem voor bevestiging aan ventilatieroosters (voor verschillende lamellendiktes), kogelgewricht voor optimale uitrichting, inductie-oplaadunit met geïntegreerde USB-kabel (1m.):
| Kleuren: | zwart |
| Statistiek code: | 8504 4095 900 |
| EAN: | 4035475091952 |
| Formaat: | 5,5 x 8,2 cm |
| Netto gewicht: | 0,1300 kg |
| Bruto gewicht: | 0,1600 kg |
| Gewicht doos: | 4,00 kg / 8,00 kg |
| Verpakkingseenheid: | 25 / 50 |
| Materiaal: | kunststof |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |