
Draadloos laadstation INDUCTIVE: houder gemaakt van 35% tarwestro en 65% ABS, draadloos opladen van het apparaat door het op het contactoppervlak te plaatsen (apparaat moet zijn uitgerust voor inductief opladen), USB-kabel met USB type C-connector (lengte ca. 102 cm), het indicatielampje brandt blauw tijdens het opladen en groen wanneer het opladen is voltooid, ingangsvermogen: 5V/9V, 2 A, uitgangsvermogen: 15 W, met temperatuurregeling en detectie van vreemde voorwerpen, 4 voetjes aan de onderkant
| Kleuren: | beige |
| Statistiek code: | 8504 4095 900 |
| EAN: | 4035475094670 |
| Formaat: | 9 x 7 x 11 cm |
| Netto gewicht: | 0,1040 kg |
| Bruto gewicht: | 0,1700 kg |
| Gewicht doos: | 4,25 kg / 8,50 kg |
| Verpakkingseenheid: | 25 / 50 |
| Materiaal: | tarwestro / kunststof |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |