
Dubbelwandige wijnkoeler KEEP IT COOL: geschikt voor champagne- en wijnflessen
| Kleuren: | zilver |
| Statistiek code: | 7323 9300 900 |
| EAN: | 4035475094137 |
| Formaat: | Ø12 x 19 cm |
| Netto gewicht: | 0,4800 kg |
| Bruto gewicht: | 0,6030 kg |
| Gewicht doos: | 14,47 kg |
| Verpakkingseenheid: | 24 |
| Materiaal: | roestvrijstaal |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |