
Oplaadkabel MAG POWER: voor opladen van elektronische apparaten, incl. 3 adapters (USB type C, Mirco-USB en lightning®), lengte ca. 100cm., de adapter wordt in het op te laden apparaat gestoken en blijft daar, de aansluiting aan de kabel geschiedt magnetisch.
| Kleuren: | zilver |
| Statistiek code: | 8544 4290 900 |
| EAN: | 4035475092256 |
| Formaat: | 100 cm |
| Netto gewicht: | 0,0200 kg |
| Bruto gewicht: | 0,0280 kg |
| Gewicht doos: | 2,80 kg / 5,60 kg |
| Verpakkingseenheid: | 100 / 200 |
| Materiaal: | metaal / polyester |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |