
Rugzak MARINA van 600D polyester met gevoerde schouderbanden, handvat en diverse afsluitbare vakken.
| Kleuren: | rood / blauw / wit |
| Statistiek code: | 4202 9291 900 |
| EAN: | 4035475043494 |
| Formaat: | ca. 44 x 32 x 18 cm |
| Netto gewicht: | 0,3600 kg |
| Bruto gewicht: | 0,3880 kg |
| Gewicht doos: | 7,76 kg |
| Verpakkingseenheid: | 20 |
| Materiaal: | 600D polyester |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |