
Grote koeltas MARINA ICE met geïsoleerd hoofdvak en 2 draaggrepen.
| Kleuren: | wit / rood / blauw |
| Statistiek code: | 4202 9298 900 |
| EAN: | 4035475067483 |
| Formaat: | ca. 25 x 25 x 28 cm |
| Netto gewicht: | 0,2450 kg |
| Bruto gewicht: | 0,3150 kg |
| Gewicht doos: | 6,30 kg |
| Verpakkingseenheid: | 20 |
| Materiaal: | 600D polyester |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |