
600D/300D polyester plunjezak MARINA PACK met afsluitbaar voorvak, enkele schouderband en handvat.
| Kleuren: | rood / wit / blauw |
| Statistiek code: | 4202 9291 900 |
| EAN: | 4035475019475 |
| Formaat: | ca. Ø30 x 50 cm |
| Netto gewicht: | 0,3200 kg |
| Bruto gewicht: | 0,3500 kg |
| Gewicht doos: | 7,00 kg |
| Verpakkingseenheid: | 20 |
| Materiaal: | 600D polyester |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |