
Strandtas MARINA SAND van 600D/300D polyester met voorvak met rits en stevige schouderbanden.
| Kleuren: | blauw / rood / wit |
| Statistiek code: | 4202 9291 900 |
| EAN: | 4035475029726 |
| Formaat: | ca. 47 x 35 x 13 cm |
| Netto gewicht: | 0,3600 kg |
| Bruto gewicht: | 0,3630 kg |
| Gewicht doos: | 7,26 kg |
| Verpakkingseenheid: | 20 |
| Materiaal: | 600D polyester |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |