
Zwartschrijvende kunststof balpen PLAIN met een schrijflengte van ca 800 - 1.000 meter.
| Kleuren: | oranje |
| Statistiek code: | 9608 1092 000 |
| EAN: | 4035475098043 |
| Formaat: | 13,8 cm |
| Netto gewicht: | 0,0060 kg |
| Bruto gewicht: | 0,0070 kg |
| Gewicht doos: | 0,35 kg / 3,50 kg |
| Verpakkingseenheid: | 50 / 500 |
| Materiaal: | kunststof |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |