
Oplaadkabel RETRACT, oprolbaar (lengte: ca. 100 cm): met 3 laadstekkers voor het opladen van de meest gangbare elektronische apparaten en smartphones, USB type C, Micro USB en Lightning®.
| Kleuren: | blauw |
| Statistiek code: | 8544 4290 900 |
| EAN: | 4035475093376 |
| Formaat: | Ø5 x 25 cm |
| Netto gewicht: | 0,0460 kg |
| Bruto gewicht: | 0,0660 kg |
| Gewicht doos: | 3,30 kg / 13,20 kg |
| Verpakkingseenheid: | 50 / 200 |
| Materiaal: | kunststof / metaal |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |