
Auto-zonnescherm SHADOW FOLD: met reflecterende oppervlakte, 2 gaten voor bevestiging met zuignappen op de voorruit, inclusief 2 zuignappen, kan worden opgevouwen en door middel van twee elastische lussen worden opgeborgen.
| Kleuren: | zilver |
| Statistiek code: | 3926 9097 900 |
| Formaat: | 128 x 59,5 x 0,3 cm |
| Netto gewicht: | 0,1200 kg |
| Bruto gewicht: | 0,1440 kg |
| Gewicht doos: | 7,20 kg |
| Verpakkingseenheid: | 50 |
| Materiaal: | PET / aluminium |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |