
Auto-zonnescherm-set SUN GUARD: bestaande uit 2 stuks, geschikt voor de zijramen, zilveren oppervlakte met zwarte achterkant, kan klein worden opgevouwen, inclusief opbergtasje en 4 zuignappen voor bevestiging.
| Kleuren: | zilver |
| Statistiek code: | 3926 9097 900 |
| Formaat: | 45 x 36,5 x 0,2 cm |
| Netto gewicht: | 0,0630 kg |
| Bruto gewicht: | 0,0640 kg |
| Gewicht doos: | 12,80 kg |
| Verpakkingseenheid: | 200 |
| Materiaal: | polyester |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |