
Autovoorruit-zonnescherm SUN SHIELD: zilverkleurige oppervlakte met zwarte achterkant, kan tot klein formaat worden opgevouwen en met elastische lus worden gesloten, inclusief opbergtasje.
| Kleuren: | zilver |
| Statistiek code: | 3926 9097 900 |
| Formaat: | 150 x 70 x 0,2 cm |
| Netto gewicht: | 0,1130 kg |
| Bruto gewicht: | 0,1290 kg |
| Gewicht doos: | 12,90 kg |
| Verpakkingseenheid: | 100 |
| Materiaal: | polyester |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |