
Powerbank TOP ENERGY incl kabel (ca 30cm) met micro usb-stekker. Input en output: 5V/ 1 A, capaciteit: 4.000 mAh.
| Kleuren: | rood |
| Statistiek code: | 8507 6000 900 |
| EAN: | 4035475072562 |
| Formaat: | 9,7 x 4,5 x 2,3 cm |
| Netto gewicht: | 0,1150 kg |
| Bruto gewicht: | 0,1620 kg |
| Gewicht doos: | 4,05 kg / 8,10 kg |
| Verpakkingseenheid: | 25 / 50 |
| Materiaal: | kunststof |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |