
Trolley-rugzak TRAILER van 600D polyester met 2 afsluitbare voorvakken waarvan 1 met organiser en een hoofdcompartiment met gevoerd laptopvak, en een afsluitbaar vak voor de schouderbanden. Verder heeft de tas een gevoerde rug en schouderbanden, 2 mesh zijvakken, een telescoop handvat en 2 wielen met kledingbeschermers.
| Kleuren: | zwart |
| Statistiek code: | 4202 9291 900 |
| EAN: | 4035475068657 |
| Formaat: | ca. 34 x 20/28 x 52 cm |
| Netto gewicht: | 1,4000 kg |
| Bruto gewicht: | 1,5530 kg |
| Gewicht doos: | 9,32 kg |
| Verpakkingseenheid: | 6 |
| Materiaal: | 600D polyester |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |